MARINE HARVEST’DA YAŞAM


Mavi Devrime önderlik etmek

Marine Harvest deniz ürünü sektöründe mükemmelliği temsil eder. Şirket ve çalışanları daha da sürdürülebilir bir gelecek için değişimi yönetmek ve yarının teknolojisini geliştirmekle övünür.

Organizasyonumuz insan odaklı çalışma ilkesine bağlıdır. Yetiştiricilikten pazarlama rollerine dek Marine Harvest’ı sürdürülebilir su ürünleri yetiştiriciliğinde dünya lideri yapanlar, tutkulu ve kendini işe adamış bireylerdir. Belirgin şirket değerleri onların işlevsel politikalarının temelini oluşturur.
Marine Harvest güvenilir ve profesyonel bir işverendir; uzun yıllara dayanan deneyimiyle sektör için emsal oluşturan bir çalışma ortamı ve çalışanı ödüllendirme düzeni yaratmıştır. İnsanlarının korunmasını ve ödüllendirilmesini sağlar ve çalışmak için doyurucu ve heyecan verici bir şirkettir. Çalışanların çoğu kariyerlerini yaşam boyu bu işte sürdürür.Marine Harvest Değerleri


Marine Harvest’ın başarısının anahtarı, çalışanların şirkete ve ürünlerine yönelik istekliliğidir – Marine Harvest ve çalışanları bu şekilde fark yaratırlar.
Marine Harvest için değişim kuraldır – organizasyonu deniz ürünleri sektörünün ön saflarına yerleştiren olgu budur. Şirket ve çalışanları sürekli gelişim için çabalar.

Verimliliği sağlamak için bilgi ve deneyimin 10,000’i aşan çalışanla paylaşılması esastır. Marine Harvest içte ve dışta açıklık ve şeffaflık ruhunu destekler. Bu yaklaşım, iş bağlamında her çalışanın önemli katkılarda bulunması için sınırsız fırsatlar yaratır.
Marine Harvest deniz ürünleri sektörünün karşılaştığı sosyal ve çevresel güçlüklerin üzerine eğilmeyi taahhüt eder. Sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik, işin her aşamasına katılmıştır ve kurumsal kültürünün temelini oluşturur.

Copyright © 2019 Marine Harvest
YessCompany